Účetní Hradec Králové

Lokalita

Hradec Králové

Obor

Ekonomika, finance

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2751

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • účtování a kontrola přijatých faktur - materiálové, režijní faktury (včetně zálohových faktur a dobropisů)
  • příprava reportů/analýz režijních nákladů
  • závěrkové operace
  • příprava podkladů pro auditory
  • související administrativa

Požadavky:

  • SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
  • zkušenost na obdobné pozici min. 1 rok
  • znalost českých účetních a daňových předpisů
  • znalost anglického jazyka nutná - komunikace se zahraničními pobočkami
  • uživatelská znalost MS Office, znalost SAP výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, týmový hráč

  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvky na sport, závodní stravování
  • práce v příjemném prostředí, dynamický mladý kolektiv
  • odpovídající platové ohodnocení
  • výborná dostupnost MHD, parkování ve firmě pro auto i kolo a další systém benefitů.