Hlavní inženýr projektu – dopravní průzkum

Lokalita

Praha

Obor

Stavebnictví a reality
Doprava a logistika

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2738

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Společnost se rozvíjí v oblasti dopravních průzkumů, a proto hledáme nového kolegu pro zajišťování těchto zakázek.
Baví Vás práce v terénu, rád/a pracujete v týmu a staráte se o zajištění zdárného průběhu zakázek?

Požadavky:

Vysokoškolské vzdělání technického směru – dopravní inženýrství nebo vysokoškolské vzdělání se zaměřením na demografický vývoj
Pokročilá znalost MS Excel
Zkušenosti s vyhodnocováním dopravních průzkumů
Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost
Schopnost organizovat práci kolegů
Analytické schopnosti
Ochota se rozvíjet, učit se novým věcem, chuť a nadšení do práce
Řidičský průkaz sk. B

Mladý pracovní kolektiv plný profesionálů ochotných předávat zkušenosti
Silné mezinárodní zázemí, můžete pracovat na českých i zahraničních projektech
Rozvoj nové oblasti působení
Odpovědnost za metodickou, personální a technickou stránku dopravních průzkumů
Spolupráce při tvorbě obchodních nabídek
Máme skvělý tým plný profesionálů a věříme, že se stanete jedním z nás
Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu
Na dobré projekty se u nás nečeká roky, zapojíte se do nich hned
Najdete u nás stabilní zázemí renomované nadnárodní společnosti
Pracovní úvazek přizpůsobíme Vašim potřebám a možnostem
Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení
Pružnou pracovní dobu
Příspěvek na stravování formou stravenkové karty
5 týdnů dovolené a 3 sickdays
Odměny/bonusy dle zásluh
Školení a osobní rozvoj
Dobrou kávu
Přátelské prostředí
Firemní akce