Projektant/ka – městské inženýrství/urbanismus

Lokalita

Praha

Obor

Stavebnictví a reality

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2737

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Pro ateliér koncepce a dopravního plánování hledáme kolegu projektanta se zaměřením na dopravní urbanismus.

Baví Vás koncepční a zároveň kreativní práce, rád/a pracujete v týmu a máte zájem o zajištění zdárného průběhu zakázek?

Požadavky:

Vysokoškolské vzdělání – dopravní inženýrství/urbanismus a územní plánování
Pokročilá znalost MS Office
Znalosti Autocad, Autocad Civil 3D, popř. Microstation
Zkušenosti v oblasti dopravního, městského inženýrství nebo urbanismu po dobu tří let
Autorizace v ČKA/ČKAIT výhodou
Ochota se rozvíjet, učit se novým věcem, chuť a nadšení do práce
Řidičský průkaz sk. B

Mladý pracovní kolektiv plný profesionálů ochotných předávat zkušenosti
Silné mezinárodní zázemí, můžete pracovat na českých i zahraničních projektech
Týmová práce v oblasti strategických plánů měst, koncepcí městských komunikací, cyklotras, průmyslových areálů a funkčních celků

Proč u nás pracovat?

Máme skvělý tým plný profesionálů a věříme, že se stanete jedním z nás
Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu
Na dobré projekty se u nás nečeká roky, zapojíte se do nich hned
Najdete u nás stabilní zázemí renomované nadnárodní společnosti
Pracovní úvazek přizpůsobíme Vašim potřebám a možnostem
Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení
Pružnou pracovní dobu
Příspěvek na stravování formou stravenkové karty
5 týdnů dovolené a 3 sickdays
Odměny/bonusy dle zásluh
Školení a osobní rozvoj
Dobrou kávu
Přátelské prostředí
Firemní akce