Vedoucí externí logistiky (Team leader)

Lokalita

Štětí

Obor

Doprava a logistika

Druh úvazku

full-time

Mzda

50 - 65 000 CZK/m

Referenční číslo

A2713

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte zkušenosti na pozici v logistice a s vedením menšího týmu lidí? Domluvíte se anglicky? Analytické a organizační schopnosti jsou Vašimi přednostmi? Potom sháníme právě Vás! Pošlete své CV na uvedený e-mail, rádi Vám sdělíme blíže představíme pozici i společnost.

Řízení a koordinace oddělení Externí Logistiky
Zajištění externí dopravy v požadovaném čase, kvalitě a při dodržení optimálních nákladů (silniční, železniční a námořní)
Odpovědnost za plánování a objednání přepravy hotových výrobků k zákazníkům při maximálním využití dopravních prostředků a plnění požadovaných termínů
Koordinace činnosti týmu s ostatními odděleními za účelem efektivnosti logistiky dopravy
Spolupráce na výběrových řízeních poskytovatelů logistický služeb
Pravidelné provádění hodnocení dodavatelů přepravy
Spolupráce na lokálních i korporátních projektech
Vedení menšího týmu zaměstnanců (5lidí)

Požadavky:

VŠ vzdělání
5 let praxe na obdobné pozici
Aktivní znalost anglického jazyka podmínkou!
Uživatelská znalost práce s PC
Znalost SAP, MS office výhodou
Dobré analytické a organizační schopnosti
Strategické a technické myšlení
Zkušenost s vedením menšího týmu lidí

Benefity:

13.mzda
25dní dovolené
14.500,– Kč jako odměnu za nástup
Až 29.000,–Kč odměnu za doporučení nového kolegy
Až 6.000,–Kč příspěvek na dopravu
29.000,– Kč příspěvek na přestěhování
Vysoké věrnostní odměny
Jazykové vzdělávání
Bezúročné půjčky