Skladník - zástupce

Lokalita

Štětí

Obor

Výroba

Druh úvazku

full-time

Mzda

26 - 30 000 CZK/m

Referenční číslo

A2712

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Z důvodu rozšíření týmu, sháníme nového kolegu na pozici Skladníka. Pokud máte zkušenost na stejné pozici, platný průkaz VZV a základní znalost anglického jazyka, pošlete svůj životopis s telefonickým kontaktem, zavoláme Vám a řekneme bližší informace.

Odborný příjem, skladování a výdej materiálu v požadovaném čase a kvalitě vč. kontroly a zpracování průvodních dokladů
Kvantitativní a vizuální kontrola materiálu
Zaskladňování a vyskladňování přijatého materiálu pomocí manipulační techniky nebo manuálně
Denní komunikace s interním/externím zákazníkem
Samostatné vedení předepsané evidence skladovaného materiálu a materiálu určeného k opravě v IS SAP
Obsluha datových zařízení pro vedení skladu a samostatně aktualizuje údaje o zásobách, vede příslušné záznamy o pohybu zásob
Řízení přesunu materiálů z interních, příp. externích skladů do výrobních provozů
Inventarizace skladových zásob
Zajišťování hotovosti mimo pracoviště pro zajištění výdeje/příjmu materiálů mimo standardní pracovní dobu
Odpovědnost za uskladněný materiál a samostatné vedení svěřených skladů vč. technického vybavení

Požadavky:

Praxe ve skladovém hospodářství / logistice
Praxe v IS SAP nebo jiném skladovém systému
SOU nebo SŠ vzdělání
Praxe ve skladu
Řidič VZV
Řidičský průkaz sk.B
AJ na komunikativní úrovni
Zkušenost práce s MS Office

Benefity:

Práci na jednosměnný pracovní provoz
14.500,- Kč jako odměnu za Váš nástup
14.500,-Kč odměnu za doporučení nového kolegy
Až 6.000,-Kč příspěvek na dopravu
29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
Vysoké věrnostní odměny
25 dní dovolené
Bezúročné půjčky