Specialista zákaznický servis AJ+FJ - Praha

Lokalita

Praha hl.m.

Obor

Obchod, marketing, nákup
Služby

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2689

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Domluvíte se bez problémů anglicky a francouzsky? Chcete využívat denně oba jazyky při komunikaci se zákazníky? Umíte vyřešit jakýkoliv zákaznický požadavek? Mám pro Vás skvělou příležitost! :-) Co nebudete znát, rádi Vás naučíme. Nejedná se o telefonický prodej, ale o péči o stávající klienty.

  • denní komunikace se stálými obchodními partnery
  • přijímání objednávek
  • zadávání do systému
  • komunikace s výrobou ohledně kapacit
  • objednávání a organizace dopravy
  • řešení fakturace a případných reklamací

Požadavky:

  • výbornou znalost angličtiny a francouzštiny
  • orientaci na zákazníky
  • samostatnost
  • schopnost dělat rozhodnutí
  • velmi dobré komunikační dovednosti

Benefity:

  • zázemí stabilní společnosti
  • denní využití jazyků
  • odpovídající mzdu a benefity
  • osobní rozvoj