Ředitel výroby

Lokalita

kraj Vysočina

Obor

Zemědělství a potravinářství
Výroba

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2686

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte zkušenosti s vedením výroby v oboru potravinářství, zemědělství nebo pet food? Jste zodpovědní, organizačně schopní a umíte efektivně komunikovat s lidmi? Dokážete se domluvit anglicky, když je potřeba a rádi na sobě pracujete? Využijte této příležitosti a ozvěte se nám!

  • vedení oddělení výroby a skladu
  • spoluúčast při modernizaci výroby
  • zodpovědnost za efektivní a bezproblémový chod výroby
  • komunikace a spolupráce s ostatními odděleními

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně potravinářského nebo zemědělského směru
  • víceleté zkušenosti z obdobné pozice (obor potravinářství/zemědělství)
  • manažerské zkušenosti, schopnost efektivně organizovat a řídit výrobu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Benefity:

  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • služební vůz
  • samostatná pozice přímo podřízena majiteli
  • podpora dalšího vzdělávání