Obchodní zástupce - zemědělství

Lokalita

Jihočeský kraj

Obor

Obchod, marketing, nákup
Zemědělství a potravinářství

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2681

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte vzdělání zaměřené na oblast zemědělství a zajímáte se o oblast rostlinné výroby? Rádi byste se v tomto oboru uplatnili? Máte obchodního ducha, jste aktivní a rádi se potkáváte a komunikujete s lidmi? Tak se mi ozvěte a využijte této pracovní příležitosti! Obchodní zástupce - zemědělství

  • akvizice nových zákazníků, péče o stávající zákazníky
  • zodpovědnost za svěřený region (jižní Čechy, západní část Vysočiny)
  • poskytování odborného poradenství
  • rozvoj obchodu v regionu, pravidelné reportování

Požadavky:

  • zájem o oblast zemědělství
  • min. SŠ vzdělání, zemědělský obor výhodou
  • zkušenosti z obchodní pozice
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Benefity:

  • motivující finanční ohodnocení
  • služební auto
  • vypracovaný systém vzdělávání
  • příspěvek na stravování