Finanční účetní

Lokalita

kraj Vysočina

Obor

Ekonomika, finance

plný

Mzda

25 - 33 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2679

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte ekonomické vzdělání a víceleté zkušenosti z pozice finanční účetní? Dokážete samostatně účtovat? Hledáte dlouhodobou práci v prostředí české firmy? V tom případě nám o sobě dejte hned vědět! FINANČNÍ ÚČETNÍ (25-30 000 Kč)

  • samostatné účtování pro jednu akciovou společnost v rámci skupiny
  • zodpovědnost za měsíční a roční účetní závěrku
  • zpracování DPH, přijatých faktur a účetních dokladů
  • práce v informačním systému Helios
  • spolupráce s ostatními odděleními a externími spolupracovníky

Požadavky:

  • praxe na pozici finanční účetní alespoň 3 roky
  • zkušenosti s IS Helios VÝHODOU
  • znalost platné legislativy
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • samostatnost, aktivní přístup, pečlivost

Benefity:

  • práce na HPP ve stabilní české firmě
  • podpora dalšího vzdělání
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce
  • zaměstnanecké slevy