Leader of Engineering

Lokalita

Plzeňsko

Obor

Engineering

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2678

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Vedení, koordinace a kontrola aktivit týmu (včetně personálního zajištění - docházka, bonusy, měsíční cíle)
Aktivní spolupráce na zajištění / docílení KPI ukazatelů prémiových řádů (oddělení a svého)
Podílení se na zajištění principů štíhlé výroby LEAN např. (KANBAN, 5S, HS, Patrola, TPM, aj.) k zajištění vyšší kvality a efektivnosti za snižování nákladů
Zajištění přípravy výroby pro nové produkty
Aktivní účast na jednáních s R&D a produktovými manažery/specialisty
Zajištění dodržování Design and development processu v rámci intercompany
Standardizace procesů včetně definice jednoznačných odpovědností
  • Návrh investic včetně příprav příslušné dokumentace a dokazování užitečnosti a
návratnosti jejich implementace.
  • Komunikace se zákazníkem při řešení technických záležitostí či stížností na kvalitu procesů.
  • Analýza chybovosti a implementace nápravných opatření na základu analýzy kořenových příčin.
  • Reprezentace oddělení/firmy při jednání se zákazníkem
  • Motivace a zaškolování podřízených
  • Zajištění zastupitelnosti členů týmu
  • Správa ERP systému související s produkty
  • Koordinace procesu produktového změnového řízení
  • Vedení/Součást projektových týmů pro přesun/zavádění nových výrob
  • Vedení/Součást projektových týmů pro zavádění interních změn

Požadavky:

  • SŠ/VŠ Technického směru
  • Praxe v technologii výroby na vedoucí pozici min. 2 roky nebo 4 v engineeringu,
  • AJ aktivní komunikace
  • MS Office, AutoCAD, SQL,
  • aktivní a komunikativní osobnost
  • normování, Lean Six Sigma

  • Flexibilní různorodá práce ve společnosti, kde je kladen důraz na samostatnost, rozvoj a přátelské prostředí.
  • Firemní benefity jako je příspěvek na dopravu, obědy a káva zdarma, rozvojová školení aj.