Hlavní účetní pro Německo s AJ - pracoviště v Hradci Králové

Lokalita

Hradec Králové

Obor

Ekonomika, finance

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2673

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Koho hledáme? člověka s předchozí zkušeností z pozice samostatné účetní ve výrobní společnosti pečlivého člověka s analytickým myšlením spolehlivého parťáka do týmu

zpracování kompletní účetní agendy společnosti
spolupráce na metodickém řízení
vedení týmu účetních
optimalizace účetních procesů a zpracování účetních závěrek
spolupráce se zahraničními pobočkami
účtování IFRS
příprava podkladů pro audit a s tím spojená komunikace
komunikace s místními úřady v případě auditu
zpracování daňové agendy
kooperace s externími daňovými poradci
úzká spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
spolupráce s nadřízeným na reportingu

Požadavky:

VŠ/SŠ vzdělání ekonomického zaměření
předchozí praxe na obdobné pozici podmínkou
zkušenost s účetnictvím ve výrobní společnosti výhodou
velmi dobrou znalost účetní agendy
běžná orientaci v daňové legislativě
analytické myšlení, pečlivost
výbornou znalost Excelu
AJ na úrovni minimálně B2 podmínkou
znalost NJ velkou výhodou
zkušenosti se systémem SAP výhodou

Benefity:

zajímavé finanční ohodnocení
roční bonus v případě splnění cílů divize
práci v příjemném kolektivu v úspěšné nadnárodní společnosti
odborná školení a možnost dalšího vzdělávání
5 týdnů dovolené
další benefity zaměstnaneckého programu firmy
firemní kantýna a stravování – máme v areálu vlastní dobře zásobenou kantýnu, kam se dováží i teplé obědy. Výběr je ze 4 jídel a ceny naše firma dotuje.
v systému CAFETERIA si můžete vybrat benefit šitý vám na míru. Funguje to tak, že vám na kartu dáme pravidelně určitý obnos, který utratíte podle svého uvážení.
výuka cizích jazyků – v rámci pracovní doby poskytujeme námi placenou výuku cizích jazyků (samozřejmě si ale musíte umět zorganizovat svou práci).
parkoviště, kolárna, zastávka MHD – pokud budete jezdit do práce autem, připravili jsme pro Vás firemní parkoviště. Pro cyklisty máme vlastní uzavřenou kolárnu.