Oblastní obchodní manažer Německo - Berlín

Lokalita

Berlín

Obor

Obchod, marketing, nákup

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2639

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Jaké budou hlavní oblasti Vašich úkolů?

Vyhledávání obchodních příležitostí.
Budování vztahů se zákazníky.
Nadstandardní péče o klíčové zákazníky.
Marketingové aktivity v přiděleném teritoriu.
Spolupráce na veřejných obchodních soutěžích./ Reprezentace společnosti v tendrech.
auschreibung

Požadavky:

Co má náš nový kolega určitě mít?

Německý jazyk na úrovni rodilého mluvčího.
Vysoká míra samostatnosti.
Vzdělání technického směru.
Výborné komunikační a prezentační schopnosti.
Řidičský průkaz B.
Znalost anglického jazyka slovem i písmem.
Zkušenost s prodejem elektro produktů nebo softwarových produktů a služeb.

Benefity:

Pracoviště v Berlíně.
Zázemí stabilní a seriózní společnosti.
Velká pomoc při zapracovaní - jedná se o náhradu za plánovaný odchod do penze s možným společným působením a zapracováním třeba i 1-2 roky.
Pohovory je možné domluvit v Berlíně nebo ve východních Čechách.

Finanční nabídka cca 102.000,- Kč/měs. fixní částka + pak odměny za dokončené projekty (některé trvají 9 měsíců, některé třeba 1-2 roky)