Applications development analyst Hradec KrálovéNovinka

Lokalita

Hradec Králové

Obor

Informační technologie

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2622

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Účast na IT projektech v rámci celé divize

Komunikace s klíčovými uživateli, zpracování jejich požadavků

Programování nových funkcí dle požadavků uživatelů

Spolupráce s dodavateli SW, příprava podkladů pro další vývoj

Testování a podpora nově nastavovaných verzí IS systémů

Požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání s IT zaměřením

Znalost SQL jazyka

Výhodou znalost programovacího jazyka ABAP a znalost prostředí SAP

Výhodou orientace v základních procesech výrobní společnosti

Angličtina na komunikační úrovni

Velmi dobrá schopnost týmové spolupráce a ochota dalšího vzdělávání

Vaše spokojenost nás zajímá. Proto pro Vás máme připravené například tyto benefity:

5 týdnů řádné dovolené

Firemní kantýna a stravování – máme v areálu vlastní dobře zásobenou kantýnu, kam se dováží i teplé obědy. Výběr je ze 4 jídel a ceny naše firma dotuje.

Cafeteria – v systému CAFETERIA si můžete vybrat benefit šitý vám na míru. Funguje to tak, že vám na kartu dáme pravidelně určitý obnos, který utratíte podle svého uvážení.

Výuka cizích jazyků – v rámci pracovní doby poskytujeme námi placenou výuku cizích jazyků (samozřejmě si ale musíte umět zorganizovat svou práci).