Marketingový specialista - oblast IVDNovinka

Lokalita

Brno

Obor

Obchod, marketing, nákup

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2615

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Jste zkušení odborníci v marketingu a máte praxi z oblasti IVD? Bez problému se domluvíte anglicky a hledáte skutečnou pracovní výzvu? Chcete dokázat úžasné věci v týmu lidí, kteří Vás podpoří? Napište mi, ráda Vás s touto příležitostí seznámím blíže. Marketingový specialista - oblast IVD

  • příprava marketingových kampaní pro zahraničí
  • zodpovědnost za online marketing
  • spolupráce s ostatními členy marketingového týmu
  • podílení se na budování CRM systému
  • komunikace s obchodními partnery napříč celým světem

Požadavky:

  • dobrá znalost marketingového mixu
  • několik let praxe z marketingové pozice
  • znalost oboru IVD či jemu podobnému
  • anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni
  • proaktivní přístup, pečlivost, kreativita

Benefity:

  • přátelské a dynamické prostředí české společnosti
  • podpora dalšího vzdělání
  • možnost aktivně využívat angličtinu
  • možnost kariérního růstu
  • pracoviště v Brně