Programátor mobilních aplikací XamarinNovinka

Lokalita

Praha hl.m.

Obor

Informační technologie

Druh úvazku

plný, ŽL

Mzda

80 - 110 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2612

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Android? iOS? Nebo obojí??? Xamarin expert? Máte zájem být tou hlavní osobou při vývoji mobilních aplikací pro německý trh??? Můžete pracovat v týmu nadaných vývojářů, tedy pokud se ozvete...

IT firma s působností na německém trhu rozšiřuje tým vývojářů a hledá:

XAMARIN DEVELOPERA ( .NET, C#, Xamarin.Android, Xamarin.iOS, MVVM architektura, B2B)

Spolu s kolegy v malém týmu budete pracovat na komplexním vývoji B2B mobilních aplikací pro významné německé klienty (jako jediný v Xamarin), spolupracovat s UX/UI experty, vše od A-Z....

Občas je možná cesta do Německa.

Požadavky:

  • cca 3 roky zkušeností s vývojem mobilních aplikací na platformě Xamarin pro Android, iOS
  • znalost MVVM architektury
  • schopnost práce v agilním prostředí
  • zodpovědnost za kompletní vývoj aplikace
  • dobré reference
  • samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • znalost angličtiny, němčina je výhodou

Velkým plus budou následující znalosti:
  • praxe s B2B projekty
  • vzdělání v IT oboru, VŠ (není ale podmínkou, hlavní je praxe)

Benefity:

  • práce na zajímavých projektech
  • HPP i IČO
  • spolupráce s týmem oceněném Red Dot Award Germany a German Design Award
  • možnost používat pokročilé technologie v moderním prostředí
  • profesní růst
  • flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • nekonečné možnosti pro invenci, proaktivitu