FINANČNÍ ÚČETNÍ SENIOR

Lokalita

Tachov

Obor

Ekonomika, finance

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2600

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • samostatné zpracování a účtování faktur od zahraničních a českých dodavatelů, bankovních výpisů, účtování interních dokladů, kurzové rozdíly, časové rozlišení, dohadné položky, spolupráce s ostatními finančními účetními
  • řešení náročných účetních operací
  • příprava a zpracování DPH, DPPO a zpracování přiznání
  • inventarizace účtů a podílení se na měsíčních a ročních závěrečných operacích
  • příprava podkladů pro reporting a controlling
  • vedení účetní a daňové evidence majetku, vypracování protokolů o zařazení
  • zpracování statistických výkazů
  • spolupráce při finančních auditech

Požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • dobrou znalost podvojného účetnictví,
  • účetních standardů a daňové problematiky
  • praxe v oboru minimálně 5 let
  • znalost anglického jazyka pro komunikaci se zahraničními dodavateli a kolegy
  • aktivní přístup k práci
  • spolehlivost, samostatnost a pečlivost
  • uživatelskou znalost MS Office (MS Excel, MS
Word)

Benefity:

  • atraktivní mzdové ohodnocení, odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, závodní stravování
  • pružná pracovní doba
  • bonusy za odpracované roky