Specialista podpory - oblast molekulární biologie

Lokalita

Brno

Obor

Zdravotnictví a farmacie
Chemická výroba

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2572

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte vysokoškolské vzdělání se zaměřením na molekulární biologii či mikrobiologii a znáte PCR technologii? Umíte dobře anglicky a rádi cestujete? Tak to pojďte všechno spojit na této pozici, dejte mi o sobě vědět! Specialista podpory - oblast molekulární biologie

  • komunikace s laboratořemi v rámci ČR i zahraničí
  • řešení agendy související s PCR produkty
  • příprava vzdělávacích akcí pro odborníky a distributory
  • hledání nových možností rozvoje

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání přírodovědného směru, ideálně molekulární biologie/mikrobiologie
  • znalost PCR a qPCR technologie
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • aktivní řidič/ka + ochota cestovat

Benefity:

  • moderní zázemí
  • pružná pracovní doba
  • podpora vzdělávání a dalšího rozvoje
  • stravenky, občerstvení na pracovišti