Manažer exportu pro oblast medical devices

Lokalita

Jihomoravský kraj

Obor

Obchod, marketing, nákup
Zdravotnictví a farmacie

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2571

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte zkušenosti se zahraničním obchodem a působili jste již v oblasti medical devices? Jste komunikativní, reprezentativní a dobře se domluvíte anglicky a i dalšími jazyky? Hledáte pozici spojující obchod, cestování a perspektivu nabízených produktů? Potom pro Vás mám tuto báječnou pracovní příležitost! Manažer exportu pro oblast medical devices

  • akvizice nových obchodních partnerů v zahraničí
  • péče o stávající zákazníky
  • kompletní zajištění obchodního případu
  • účast na tvorbě nových obchodních strategií
  • pravidelné reportování

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání, ideálně v oboru molekulární biologie, genetika, mikrobiologie, případně ekonomické
  • znalost dvou světových jazyků na pokročilé komunikativní úrovni, z toho jeden musí být angličtina
  • praxe na pozici export manažer nebo obchodník pro zahraničí
  • ochota cestovat, aktivní řidič

Benefity:

  • zázemí moderní firmy v Brně
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • podpora vzdělávání
  • možnost cestovat po světě