Specialista zákaznický servis

Lokalita

Jihočeský kraj

Obor

Obchod, marketing, nákup

plný

Mzda

40 - 50 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2550

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte zkušenosti s komunikací se zahraničními partnery? Baví Vás se starat o zakázky pro klienty? Umíte anglicky a další jazyk? Pro jedničku ve svém oboru hledáme posilu do týmu.

Co Vás u nás čeká:
  • péče o stávající zákazníky
  • příjem objednávek od obchodních partnerů
  • zadání do systému
  • komunikace s výrobou
  • objednání dopravy a proclení
... zkrátka vše od objednávky po fakturaci

Žádný telesales ani získávání nových klientů :-)

Požadavky:

  • zkušenost s péčí o zákazníky nebo dodavatele
  • praxe v komunikaci se zahraničím
  • velmi dobrou angličtinu a další jazyk (NJ, FJ,Šp,...)
  • prozákaznickou orientaci
  • samostatnost
  • schopnost řešit vzniklé situace

ideální je předchozí zkušenost v zákaznickém servisu, prodeji nebo nákupu, případně jiné činnosti, kdy Vaši obchodní partneři působili v zahraničí

Benefity:

  • zázemí stabilní společnosti
  • férové jednání
  • kvalitní produkt
  • zaškolení
  • nestereotypní práci
  • finanční ohodnocení s bonusovou složkou