Obchodní ředitel/ka

Lokalita

kraj Vysočina

Obor

Zemědělství a potravinářství

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2492

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte za sebou již pár let na pozici Obchodní ředitel/ka a hledáte novou úrofesní výzvu? Je Vám blízký obor zemědělství a máte chuť neustále se odborně i profesně posouvat? Jste stratégové se smyslem pro obchod a rozvoj týmu? Pokud jste si odpověděli ano na předchozí otázky, budu ráda, když se mi ozvete! Obchodní ředitel/ka

  • Komplexní zodpovědnost za oblast obchodu
  • Vedení týmu obchodních konzultantů a jejich rozvoj
  • Příprava obchodní strategie pro český trh i export
  • Spolupráce s marketingem a vývojovým oddělením
  • Pravidelná komunikace s vedením společnosti
  • Místo výkonu práce: Třebíčsko

Požadavky:

  • prokazatelné zkušenosti ve vedení lidí a na pozici Obchodní ředitel/ka
  • pozitivní vztah k zemědělství
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ochota neustále se vzdělávat
  • strategické myšlení, proaktivita

Benefity:

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • služební vůz
  • podpora dalšího odborného a jazykového rozvoje