Správce sítě a infrastruktury

Lokalita

Plzeňsko

Obor

Informační technologie

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2478

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • správa síťové infrastruktury – LAN, Firewall, WAN + její další rozvoj
  • správa serverové infrastruktury
  • zodpovědnost za bezpečnost dat a jejich zálohování (Veeam Backup and Restore)
  • second level support pro IT systémy a jejich údržba
  • správa telefonní ústředny založené na produktech firmy Alcatel
  • správa Active Directory (koncept přístupů, design, správa GPO)
  • konfigurace DNS, DHCP (MS Windows)
  • správa a konfigurace serverů (Windows Plattform)
  • pravidelný monitoring a údržba spravovaných systémů, správa antiviru
  • spolupráce s kolegy napříč celou společností a koncernem

Požadavky:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru (informační technologie, elektrotechnika)
  • obecný přehled v oblasti IT HW/SX
  • dobrá znalost německého nebo anglického jazyka
  • dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost, analytické myšlení
  • pečlivost a zodpovědnost

Výhodou pro Vás budou zkušenosti:
  • spolupráce s mezinárodním týmem
  • správa terminálových serverů (Citrix nebo MS Remote Desktop)
  • správa IT ve výrobní společnosti
  • zkušenost s prací v Helpdesk systému
  • znalost produktů McAfee, MS Office 365

Benefity:

  • práci na hlavní pracovní poměr v perspektivní společnosti
  • motivující ohodnocení odpovídající výkonu
  • možnost širokého uplatnění a rozvoje v IT
  • roční odměny
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • věrnostní a jubilejní odměny
  • po 12 měsících příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování