IT Administrátor

Lokalita

Ústí nad Orlicí

Obor

Informační technologie

plný

Mzda

45 - 50 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2464

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Do stávajícího týmu hledáme posilu na pozici samostatného IT ADMINISTRÁTORA, který se zajímá o aktuální trendy především v oblasti ochrany dat a automatizace, ideálně ve výrobní společnosti.

Řešení HW a SW problémů koncových uživatelů stanic
Instalace a konfigurace PC, mobilních telefonů a periférií
Poskytování technické podpory koncovým uživatelům
Komunikace a spolupráce se zahraničními partnery
Podpora uživatelů při zavádění informačního systému firmy (SAP)

Požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání
Znalost anglického jazyka pro komunikaci s kolegy
Orientace na vnitřního zákazníka, komunikativnost
Znalost a zkušenost s MS Office a operačními systémy MS Windows
Základní znalost síťové struktury
Schopnost samostatně pracovat a rozvíjet své znalosti
Aktivní přístup k práci, odpovědnost
SAP velkou výhodou

Benefity:

Kultura rodinné firmy
Zázemí úspěšné zahraniční společnosti
Stabilní zaměstnavatel
České prostředí
Zajímavé zaměstnanecké výhody