Technolog montáže pro hotový výrobek (jobs)

Lokalita

Plzeňsko

Obor

Engineering
Výroba

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2415

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Technolog montáže pro hotový výrobek
  • je zodpovědný za zajištění řádných technologických podmínek při náběhu nové výroby a v průběhu série
  • předkládá návrhy na optimalizaci výrobního procesu
  • je zodpovědný za změnová řízení pracovních podkladů včetně kontroly výkresové dokumentace
  • je zodpovědný za standardizaci a 5S v celém procesu výrobní linky
  • navrhuje stavbu či rekonstrukci montážních linek a dalších pracovišť
  • využití MTM metody pro identifikaci správného výkonu a dat pracovníků

Požadavky:

  • práce na pozici technologa 2 roky
  • zkušenost z výrobního závodu podmínkou
  • vzdělání technického směru
  • SAP výhodou, samostatnost a flexibilita

Benefity:

  • silnou stabilní společnost s nejnovějšími technologiemi
  • různé benefity od příspěvku na dopravu až po firemní akce
  • bonus na dovolenou a Vánoce
  • Cafaterrie a mnoho dalších