Fakturantka s NJ

Lokalita

South Bohemia

Obor

Ekonomika, finance
Administrativa

Druh úvazku

Vollzeit

Mzda

28 000 CZK/Monat

Referenční číslo

A2410

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Z důvodu rozšíření týmu hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Fakturant/ka. Vhodný kandidát/ka mluví plynně německy, má zkušenosti na stejné pracovní pozici a může nastoupit ihned. Pokud máte zájem se o pozici a společnosti dozvědět více, pošlete svůj životopis na níže uvedený e-mail.

  • vystavování faktur
  • naskladňování zboží na sklad
  • příprava dodacích listů
  • evidence faktur
  • a další administrativa s pozicí spojená

Požadavky:

  • výborná znalost německého jazyka (denní komunikace s mateřským závodem v Německu)
  • zkušenost na stejné pracovní pozici podmínkou!
  • zkušenost práce v programu SAP podmínkou
  • zkušenost s vytavováním faktur
  • zkušenost s příjmem zboží na sklad velkou výhodou
  • nástup ideálně 1/2021

Benefity:

  • mzda od 28 000Kč/měs.
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky