Manažer logistiky a plánování výroby

Lokalita

Středočeský kraj

Obor

Doprava a logistika

plný

Mzda

60 - 80 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2389

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Mezinárodní výrobní společnost hledá manažera logistiky a plánování výroby.

Jedná se o nově vytvořenou pozici, kde se budete strategicky věnovat:
  • vedení týmu (do 10 podřízených)
  • efektivnímu řízení skladu (od příjmu zboží, skladování, plánování výroby, dodávky do výroby, až po expedici k zákazníkům)
  • sledování zásob
  • jednání s dodavateli a přepravci
  • stanovování KPI a cílů
  • zlepšování IT systému

Požadavky:

  • předchozí zkušenost na obdobné pozici ve výrobní firmě
  • výbornou znalost angličtiny - denní komunikace se zahraničím
  • zkušenost s řízením týmu
  • samostatnost
  • komunikační a vyjednávací dovednosti

  • nově vytvořenou pozici - prostor pro vlastní myšlenky a nastavení celého fungování logistiky ve firmě
  • skvělého šéfa
  • zázemí stabilní a rostoucí společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou