Senior SharePoint Support Specialist

Lokalita

Praha hl.m.

Obor

Informační technologie

plný

Mzda

75 - 85 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2362

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Zajímají Vás technologie a podpora řešení jako je SharePoint a Nintex? Pojďte se podílet na podpoře globálního řešení v prostředí stovek serverů v mezinárodní IT firmě

  • Administrace a support v globálním rozsahu, ve spolupráci s týmy v zahraničí (SharePoint 2013 a Nintex, SharePoint Online a OneDrive Online)
  • Deployment SharePoint na servery a SP Server administrace
  • Celosvětová 2. úroveň podpory pro služby SharePoint a Nintex (24x7 podpora, on call pohotovost)

Požadavky:

  • Praktické zkušenosti s administrací a podporou služby SharePoint v prostředích nejlépe využívajících MS SharePoint 2013
  • Praktické zkušenosti s Office 365 (SharePoint Online, OneDrive Online, Power Platform)
  • Zkušenosti s podporou aplikace SharePoint 2013 +
  • Výhodou jsou Microsoft certifikace na SharePoint 2013: Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE), Microsoft Certified Solutions Developer (MCSD)
  • Zkušenosti s vývojem a skriptováním aplikací SharePoint, včetně PowerShell a SharePoint Designer
  • Zkušenosti s Nintex Form, Nintex Workflow

Benefity:

  • Skvělý tým IT profesionálů
  • Řada možností pro technický rozvoj
  • Odborné a technické školení a certifikace
  • Možnost práce z domova (čásetčně)
  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, extra týden dovolené (25 dní / rok), 6 dní sickdays / rok, plná náhrada mzdy až do 10 dnů nepřítomnosti kvůli nemoci za kalendářní rok, stravenky plně hrazené společností, Multisport karta, atd...