REGIONAL SALES MANAGER s výbornou znalostí FJ nebo ŠJ

Lokalita

Pardubický kraj

Obor

Obchod, marketing, nákup

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2327

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Pro stabilní a ekonomicky silnou společnost hledáme kandidáty na pozici REGIONAL SALES MANAGER s výbornou znalostí FJ nebo ŠJ spolu s komunikativní AJ a technickým backgroundem.

Co Vás čeká?
  • Analýza přiděleného zahraničního teritoria
  • Zpracování obchodní strategie pro dané teritorium
  • Aktivní vyhledávání, získávání a realizace obchodních příležitostí
  • Prezentace produktů a vývojově výrobních možností u zákazníka
  • Koordinace obchodního týmu
  • Úzká spolupráce s ostatními úseky společnosti
  • Reporting obchodních výsledků

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického zaměření výhodou)
  • Obchodní duch se vztahem k technice (elektro, strojírenství, letectví apod.)
  • Výborná znalost francouzštiny nebo španělštiny, také komunikativní znalost AJ a dalších světových jazyků výhodou
  • Praxe v mezinárodním B2B obchodě
  • Výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
  • Spolehlivost, odpovědnost, proaktivní a prozákaznický přístup
  • Koncepční myšlení, tah na branku a týmový duch
  • Znalost MS Office
  • ŘP sk. B
  • Trestní bezúhonnost

Benefity:

  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Přístup ke špičkovému technologickému know-how
  • Přátelský pracovní kolektiv a lidský přístup
  • Služební cesty do zahraničí
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Zkrácený pracovní týden (37,5hod.)
  • Pružnou pracovní dobu (pevná část 9:00 - 14:00 hod.)
  • Mobilní telefon, notebook, služební automobil s možností parkování v areálu společnosti
  • Příspěvek na stravování, Multisport kartu
  • Zvýhodněné volání pro Vás a Vaše blízké
  • Možnost využití závodní jídelny v blízkosti areálu