Senior Node.js Developer

Lokalita

Praha hl.m.

Obor

Informační technologie

plný

Mzda

100 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2241

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Chcete se podílet na vývoji špičkových řešení v oblastech umělé inteligence, strojového učení, automatizace robotických procesů, blockchainu, internetu věcí a dalších??? Máme pro Vás atraktivní nabídku pro po celém světě známou a uznávanou, stabilní firmu!!!

Senior Node.js developer se bude podílet na vývoji backend API Chatbot řešení založeného na Node.js. Práce obnáší hodně učení v oblasti umělé inteligence, zpracování přirozeného jazyka (NLP) a možnost spolupracovat na vývojia dodání globálního škálovatelného řešení.

Práce s technologiemi jako např. databáze NoSQL, globální API brána, strojové učení, veřejná cloudová infrastruktura (GCP), microservices a mnoho dalších...

  • Vývoj v Node.js
  • Návrha vývoj škálovatelného Node.js řešení pro umělou inteligenci (Artificial Intelligence)
  • Podpora mladším členům týmu po celém světě
  • Implementace postupů pro škálování, monitorování, testování a nasazení Node.js
  • Analýza výkonu Node.js microservices pro dosažení nejlepší latence
  • Neustálé zlepšování CD / CI
  • Práce s dalšími nadšenci v agilním vývojovém prostředí (SCRUM)
  • Spolupráce s globálními týmy na neustálém zlepšování aplikací Node.js

Požadavky:

  • 3+ let zkušeností s designem a vývojem Node.js
  • Zkušenosti s implementacemi Javascript ES6 a ES7
  • Praktické znalosti architektury microservices a technologie kontejnerizace (např. Docker, Kubernetes, OpenShift ...)
  • Schopnost navrhnout a vyvinout škálovatelné a odolné RESTful nebo websocket API (např. OpenAPI)
  • 5+ let zkušeností s kompletním životním cyklem vývoje softwaru
  • Znalost používání nástrojů CD / CI, jako jsou Git, Jenkins a Maven
  • Dobré komunikační schopnosti vysvětlit vaši práci netechnickému publiku
  • Velmi dobrá angličtina pro práci v mezinárodním týmu

Výhodou je:
  • znalost technologií Virtual Assistant (např. Google Dialogflow, IBM Watson ..)
  • zkušenosti s cloudovými službami, jako jsou AWS, GCP nebo Azure
  • Znalost vývoje softwaru v Agilním prostředí / DevOps (GitOps je plus)

Benefity:

  • Mladý tým motivovaných odborníků z celého světa
  • Skvělá příležitost pro postup v kariéře v AI / NLP, se spoustou učení
  • Obrovský počet příležitostí k osobnímu i profesnímu růstu
  • Profesionální uznávaná technická školení a certifikace
  • Moderní kancelářské prostředí
  • Extra týden dovolené (25 dní / rok)
  • 6 dnů sick-days / rok
  • Plná náhrada mzdy až do 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
  • Stravenky a poukazy na zábavu / sport
  • Příspěvek na penzijní připojištění, aj.