ABAP Developer

Lokalita

Praha

Obor

Informační technologie

plný

Mzda

70 - 75 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2191

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Chcete působit v jedné z nejatraktivnějších zahraničních firem v ČR? Máte zkušenosti s ABAP a domluvíte se anglicky? Máme pro Vás nabídku ABAP developera, který bude spolupracovat na globálních projektech vývoje SAP.

SAP tým společnosti zajišťuje jak podporu, tak i projekty vývoje nových řešení.
Skládá se ze SAP basis, aplikačních týmů a vývojářů SAP. Zahrnuté moduly: FI / CO / AM / MM / SRM / HR / PI / BI / CRM a další, s možností pokrýt celý životní cyklus produktu - od vývoje k podpoře.
Tým pracuje na projektech pro klienty po celém světě, s využitím nových technologie, jako jsou např. nejnovější basis verze, webové technologie a vývojové nástroje.

ABAP Developer bude zodpovědný za:
  • Definici a vývoj technických standardů
  • Pomoc při testování s cílem ověřit a zajistit provozní kontroly, aby byly splněny požadavky na vývoj
  • Odpovídá za analýzu podnikových procesů a požadavků
  • Vylepšení standardů a vývoj nových zákaznických aplikací a frameworků v programovacím jazyce ABAP + v technologii UI5 / Fiori
  • Poskytování podpory pro aplikační konzultanty

Požadavky:

  • Minimálně 1 rok zkušeností jako SAP ABAP Developer nebo na podobné pozici
  • Schopnost kritického myšlení a řešení problémů
  • Znalost anglického jazyka - střední
  • Zkušenosti s aplikačním vývojem v SAP Fiori / UI5 je výhodou

Firma hledá týmového hráče ochotného se učit nové technologie SAP

Benefity:

  • Práce na globálních projektech
  • Možnost spolupráce s experty v oboru
  • Široká nabídka firemních výhod (25 dní dovolené, 6 dnů sick days, stravenky a poukázky FlexiPass atd.)
  • Motivační roční bonus (cca 15% z ročního příjmu)
  • Možnosti dalšího profesního růstu