PROJEKTANT/KA ŽELEZNIČNÍCH STAVEB - JUNIOR (PRAHA, BRNO)

Lokalita

Praha, Brno

Obor

Stavebnictví a reality
Engineering

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2119

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • zpracování všech stupňů projektové dokumentace železničních
staveb

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru (dopravní stavby),
  • ochotu se vzdělávat,
  • samostatnost a schopnost přijmout zodpovědnost,
  • min. komunikativní znalost českého nebo slovenského jazyka
podmínkou, anglický jazyk výhodou,

  • skvělý tým plný profesionálů a věříme, že se staneš jedním z nás.
  • neváháme předat naše letité zkušenosti.
  • na dobré projekty se u nás nečeká roky, zapojíš se do nich hned.
  • máme silné mezinárodní zázemí, můžeš pracovat na českých i zahraničních projektech.
  • pracovní úvazek přizpůsobíme Tvým potřebám a možnostem.
  • pružná pracovní doba – nedržíme stráž u dveří, k doktorovi si klidně dojdi,
  • 5 týdnů dovolené a 3 sickdays – rýmičku klidně vylež, za to Ti nikdo hlavu neutrhne :-)
  • stravenky
  • odměny/bonusy
  • školení a osobní rozvoj – chceme z Tebe udělat špičku v oboru.
  • dobrá káva a čaj – to je přece základ.
  • přátelské prostředí – u nás se můžeš smát i nahlas. Znáš nějaký dobrý vtip?
  • kanceláře v Brně a Praze jsou dobře dopravně dostupné a bude se v nich dobře pracovat.
  • firemní akce – v práci makáme, ale na večírcích to umíme taky pěkně rozbalit.

Jak to probíhá?
  • pošli svůj životopis, případně i stručný motivační dopis, proč bys jsi chtěl na této pozici pracovat.
  • rádi si popovídáme o tom, co od své práce očekáváš a co Ti můžeme nabídnout.
  • není potřeba se na schůzku připravovat, ani mít formální oblečení.
  • budeme rádi, když nám přineseš ukázat, na jakých projektech jsi už pracoval.