HR Specialista/tka - Plzeňsko

Lokalita

Plzeňský kraj

Obor

Lidské zdroje a personalistika

plný

Mzda

35 - 40 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2081

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Chcete se realizovat v HR? Baví Vás recruitment? Není Vám cizí výrobní prostředí? Co neznáte, rádi Vás naučíme :-) Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do HR týmu.

Vaší pracovní náplní bude:
  • nábor zaměstnanců
  • veškerá administrativa spojená s nástupy nových kolegů
  • kontrola podkladů mezd (mzdovku máme)
  • správa HR systémů
  • a další ad hoc činnosti spojené s péčí o zaměstnance

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání
  • alespoň 2 roky na pozici personalisty
  • zkušenost z logistické nebo výrobní společnosti
  • samostatnost, zodpovědnost
  • příjemné vystupování a komunikace

Benefity:

  • stabilní pracovní pozici
  • zázemí přední společnosti ve svém oboru
  • pestrou nestereotypní práci
  • další rozvoj
  • skvělého a férového nadřízeného
  • a k tomu odpovídající mzdu a balíček benefitů vč. příplatků na dojíždění

Další pozice najdete na našem webu - www.freecon.cz nebo na mém LinkedIn profilu - https://www.linkedin.com/in/petrcurych/