KOMUNIKATIVNÍ MISTŘI VÝROBY S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM - HRADEC KRÁLOVÉ

Lokalita

Hradec Králové

Obor

Výroba

plný

Mzda

40 - 45 000 Kč/měs

Referenční číslo

A1977

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • vede 15-25 pracovníků
  • spolupracuje s předákem, technologem a kvalitářem
  • zajišťuje denní provoz
  • obdrží plán výroby a rozhoduje na který stroj nasadí výrobu s daným konkrétním tvarem
  • vede různé pracoviště
  • rozděluje práci operátorům
  • kontroluje práci operátorů,
  • zajišťuje výstroje, proškolení BOZP operátorů, apod.
  • vedení českých i zahraničních operátorů - za pomoci kooperátora/tlumočníka (z 90% se jedná o vedení mužského kolektivu)

Požadavky:

  • SOU, SŠ vzdělání - ideálně strojní nebo technické
  • prokazatelné zkušenosti na pozici mistra ve výrobě
  • komunikativní schopnosti, sociální cítění a asertivita
  • schopnost umět motivovat, předávat zpětnou vazbu, pochvalu i kritiku
  • základy práce na PC a notebooku - Word, Excel
  • znalost programu SAP výhodou
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu - 8 hodinové směny

Benefity:

5 týdnů dovolené.
Každoroční navýšení mzdy.
Nadstandardní příplatky za přesčas.
Dotované závodní stravování s výběrem z několika druhů jídel.
Další benefity zaměstnaneckého programu.
Práci v dobrém týmu a podporu výrobního ředitele.
Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v nadnárodní silné společnosti.