Freecon

Dle vašeho výběru evidujeme počet pozic: 190

ABAP DeveloperNovinka

Místo pozice: Praha hl.m. (Praha) Mzda: 70 - 75 000 Kč/měs

Chcete působit v jedné z nejatraktivnějších zahraničních firem v ČR? Máte zkušenosti s ABAP a domluvíte se anglicky? Máme pro Vás nabídku ABAP developera, který bude spolupracovat na globálních projektech vývoje SAP.

C++ developer - automotiveNovinka

Místo pozice: Praha hl.m. Mzda: dohodou

Máte zájem o spolupráci na vývoji řešení pro významné světové automobilky? Významná inženýringová a konzultační firma dodávající řešení pro osobní i nákladní automobily, sportovní auta (spalovací i elektrické motory, převodovky, bateriové systémy, palivové systémy, pod.) , ale i pro drážní techniku, energetiku, řešení pro životní prostředí, apod., nabízí atraktivní pracovní příležitost pro vývojáře v C++

C++ developer - automotiveNovinka

Místo pozice: Prague Mzda: by agreement

Are you interested in working together to develop solutions for major global automakers? An important engineering and consulting company supplying solutions for cars and trucks, sports cars (combustion and electric engines, transmission, battery systems, fuel systems, etc.), but also for railway technology, energy, environmental solutions, etc., offers an attractive job opportunity for C ++ developers

Projektový manažer - investice - výrobní linkyNovinka

Místo pozice: Ústecký kraj Mzda: 60 - 80 000 Kč/měs

Chcete stavět nové výrobní linky? Nebojíte se milionových investic? Baví Vás nové technologie? Pošlete mi Váš životopis na petr.curych@freecon.cz :-)

Disponent nákupuNovinka

Místo pozice: Plzeňský kraj (Plzeň-město) Mzda: dohodou

Vedoucí výrobyNovinka

Místo pozice: Jihomoravský kraj (Hodonín) Mzda: dohodou

Rádi byste se uplatnili v menší firmě do 200 zaměstnanců, kde není anonymní korporátní prostředí, ale lidé se znají a efektivně spolupracují? Chcete pracovat pro stabilního zaměstnavatele, který se neustále zdokonaluje v technologiích, ale také pracuje na rozvoji svých možností a věnuje řádnou pozornost i zaměstnancům? A co takhle pracovat někde, kde Vás neberou jako číslo, ale jako člověka, jehož práce si váží?

Manažer potravinářské laboratořeNovinka

Místo pozice: Plzeňský kraj Mzda: dohodou

Jsou potraviny Vaše vášeň? Máte zkušenost s laboratorními testy potravin? Umíte řídit menší tým?

Machine Learning Technical Expert

Místo pozice: Prague Mzda: 80 - 120 000 CZK/m

Are you interested in designing, prototyping and running HI-TECH solutions in the areas of Artificial Intelligence, Machine Learning, Robotic Process Automation, Blockchain, IoT??? Global company, a leader in its business built a new department providing services for whole company all around the world - the Digital Lab. You can be a part of it!!! You will have an opportunity to impact digitalization in all the countries in the world! Company offers plenty of challenges, mainly in the area of AI / Machine Learning.

Finanční kontrolor - Vysočina

Místo pozice: kraj Vysočina Mzda: 60 - 70 000 Kč/měs

Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu/yni do svého týmu.

Další pozice
S