Freecon

Dle vašeho výběru evidujeme počet pozic: 139

Oblastní obchodní manažer Německo - BerlínNovinka

Místo pozice: zahraničí (jiné) (Berlín) Mzda: dohodou

Junior SW Engineer - GUI developmentNovinka

Místo pozice: Prague Mzda: by agreement

Start your career in a modern international company! Apply and become a member of a team of experts working on the development of components and applications for car manufacturers, transport technology, motorsports, etc.

JeřábníkNovinka

Místo pozice: Jihomoravský kraj (Brno) Mzda: dohodou

Máte zkušenosti s obsluhou jeřábu a hledát nové pracovní uplatnění v rámci Brna? Vyhovuje Vám směnný provoz? Ozvěte se nám! Jeřábník

Applications development analyst Hradec KrálovéNovinka

Místo pozice: Královéhradecký kraj (Hradec Králové) Mzda: dohodou

Marketingový specialista - oblast IVDNovinka

Místo pozice: Jihomoravský kraj (Brno) Mzda: dohodou

Jste zkušení odborníci v marketingu a máte praxi z oblasti IVD? Bez problému se domluvíte anglicky a hledáte skutečnou pracovní výzvu? Chcete dokázat úžasné věci v týmu lidí, kteří Vás podpoří? Napište mi, ráda Vás s touto příležitostí seznámím blíže. Marketingový specialista - oblast IVD

Programátor mobilních aplikací Xamarin

Místo pozice: Praha hl.m. Mzda: 80 - 110 000 Kč/měs

Android? iOS? Nebo obojí??? Xamarin expert? Máte zájem být tou hlavní osobou při vývoji mobilních aplikací pro německý trh??? Můžete pracovat v týmu nadaných vývojářů, tedy pokud se ozvete...

Senior Application Support Specialist - Logistic application

Místo pozice: Prague Mzda: 60 - 75 000 CZK/m

Do you have previous hands on experience in supporting applications based on Linux? Can you work with log data and analyse them? Do you understand Shell scripting? If you answerred yes, your are probably ideal candidate to join a Support team in successfell, stable Global company!

C#, .NET developer - Frontend/Backend

Místo pozice: Praha hl.m. Mzda: 80 - 110 000 Kč/měs

Chcete se stát členem mezinárodního DevOps týmu, který vyvíjí a podporuje klíčové firemní systémy, které běží po celém Německu? Významná nadnárodní IT firma hledá nové kolegy do nově vznikajícího týmu.

R&D Manažer - potravinářská výroba / New product development

Místo pozice: Praha hl.m. Mzda: 70 - 90 000 Kč/měs

Baví Vás vývoj nových produktů? Chcete být u nových projektů? Motivuje Vás vidět vaše produkty na regálech v obchodech v celé Evropě? Mám pro Vás skvělou příležitost!

Technolog - potravinářská výroba

Místo pozice: Praha hl.m. Mzda: 70 - 90 000 Kč/měs

Baví Vás technologie výroby? Chcete být u jedinečného projektu, který přichází do ČR? Pojďte s námi budovat novou výrobu a projekty!

Další pozice
S